Вы находитесь: Главная » Архив сайта » Конкурс для представителей СМИ «Золотое перо Одессы»

Додаток 1
до розпорядження міського голови
від 01.04.03 р. № 392-01 р.
Положення
про щорічну премію міського голови для працівників ЗМІ
“Золоте перо Одеси”

1. Премія міського голови для працівників ЗМІ “Золоте перо Одеси” запроваджена з метою підтримки принципів демократії та незалежності засобів масової інформації, сприяння зростанню професійної та творчої майстерності журналістів м. Одеси, відзначення та стимулювання праці найбільш цікавих та перспективних авторів та авторських колективів, що висвітлюють життя міста, піклуються про поліпшення позитивного іміджу Одеси.
2. Номінації премії “Золоте перо Одеси”:
1) “Одесіка” (історичні та культурологічні дослідження).
2) “Одеса – морська столиця України”.
3) “Багатонаціональна Одеса”.
4) “Журналістське розслідування”.
5) “Дебют року”.
6) “За особистий вклад у розвиток журналістики”.
7) “Економічний розвиток Одеси та інвестиції”.
8) “Одеса і світ” (публікації, теле- та радіороботи про Одесу в засобах масової інформації України та країн зарубіжжя).
3. Кандидатури на конкурс висуваються засобами масової інформації, телерадіоорганізаціями, редакціями газет і журналів, громадськими організаціями, творчими спілками, підприємствами та установами м. Одеси, СНД та зарубіжжя.
Лауреатами премії “Золоте перо Одеси” можуть бути журналісти, фотокореспонденти, оператори, кореспонденти та інші автори.
Роботи надаються українською або російською мовами.
Усім, хто вирішив висунути кандидатуру на здобуття премії, необхідно заповнити “Заявку” відповідно до форми, що пропонується та представити на розгляд журі копії публікацій, статей, програм, репортажів та інших робіт, які транслювалися в ефірі або були опубліковані в засобах масової інформації з червня попереднього року по травень поточного року.
Заявки мають бути надіслані до управління інформації Одеського міськвиконкому до 15 травня поточного року.
Участь у Конкурсі є безкоштовною.
Представлені на конкурс роботи не рецензуються та не повертаються. Організатори не претендують на авторські права й не будуть використовувати надані на конкурс роботи в комерційних цілях.
4. Для організації роботи з конкурсного відбору кандидатур утворюється оргкомітет з проведення конкурсу на здобуття премії “Золоте перо Одеси”.
5. Для підведення підсумків конкурсу на здобуття премії “Золоте перо Одеси” складається журі. Рішення журі про присудження премії “Золоте перо Одеси” затверджується міським головою.
6. Склад оргкомітету та журі затверджується міським головою. Члени оргкомітету та журі беруть участь у роботі на громадських засадах. Організаційне забезпечення роботи оргкомітету та журі здійснює управління інформації Одеської міської ради.
7. Урочисте нагородження лауреатів премії “Золоте перо Одеси” проводиться до Дня української журналістики (06 червня).
8. За рішенням міського голови або журі можливо введення заохочувальних, спеціальних призів чи нагород працівникам ЗМІ, які заслуговують окремої відзнаки.

Адрес оргкомитета: Одесса, Приморский бульвар, 5, к.5, Управление информации. Тел.: 35-90-49 E-mail: media1@blacksea.net.ua Работы принимаются до 15 мая 2004 года. Количество работ ограничено - от одного кандидата принимается одна работа (или цикл работ одной тематики).

Похожие публикации:

  1. Заявление на регистрацию для участия в выборах
  2. Методические указания к подаче заявлений

Отправить комментарий

You must be Logged in to post comment.

© 2010 Одесса-сити · Подписаться:НовостиКомментарии