Вы находитесь: Главная » Архив сайта » Методические указания к подаче заявлений

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

щодо подання заяв до Одеської міської територіальної виборчої комісії

міськими осередками політичних партій (блоків) та громадських

організацій, які виявили бажання брати участь у виборах депутатів

Одеської міської ради та Одеського міського голови

1. Право подання заяв про бажання брати участь у виборах депутатів Одеської міської ради та виборах Одеського міського голови, відповідно до Закону України "Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" від 14.01,1998, належить тільки міським осередкам політичних партій (блоків), громадських організацій.

2. Подання здійснюється до 19 січня 2002 року.

3. В заяві необхідно вказати в яких саме виборах виявлено бажання брати участь міських осередків політичних партій (блоків), громадських організацій: виборах депутатів Одеської міської ради чи у виборах Одеського міського голови шляхом закреслення зайвого. У разі бажання брати участь у виборах як депутатів Одеської міської ради, так і Одеського міського голови - закреслювати нічого не потрібно.

4. В заяві обов'язково зазначається уповноважена особа міського
осередку політичної партії (блоку), громадської організації, її адреса і
номер телефону. Уповноваженою особою також може бути особа, що
не є членом відповідної партії (блоку), громадської організації.

5. Міські осередки політичних партій (блоків), громадських організацій, які виявили бажання брати участь у виборах депутатів Одеської міської ради та виборах Одеського міського голови, до заяви додають:

5.1. Довідку про легалізацію міського осередку політичної партії (блоку), громадської організації.

5.2. Довідку про чисельний склад міського осередку політичної партії (блоку), громадської організації.

Довідка надається міським осередком політичної партії (блоку), громадської організації та підписується його керівником, засвідчується печаткою.

5.3. У разі об'єднання партій у виборчий блок, міські осередки партій, що об'єдналися у виборчий блок додатково до заяви додають угоду про об'єднання із зазначенням чисельного складу міських осередків політичних партій, що об'єдналися у блок, підписану керівниками відповідних осередків політичних партій, засвідчену печатками.

6. Заява підписується керівником міського осередку політичної партії, громадської організації з зазначенням посади, прізвища, ім-'я. по батькові та особистого підпису керівника,

У разі подання заяви виборчим блоком - заява підписується керівниками міських осередків політичних партій, що об'єдналися у виборчий блок з зазначенням посади, прізвища, ім'я, по батькові та особистого підпису керівників міських осередків політичних партій.

7. В заяві зазначається дата складання заяви.

Одеська міська територіальна виборча комісія

Похожие публикации:

  1. Р І Ш Е Н Н Я №22
  2. Выборы депутатов в 2002 году.
  3. 15 лютого 2002 р. м. Одеса №29

Отправить комментарий

You must be Logged in to post comment.

© 2010 Одесса-сити · Подписаться:НовостиКомментарии