Вы находитесь: Главная » Архив сайта » Специальная олимпиада

Міжнародні змагання з плавання за програмою Спеціальної Олімпіади
20-24 серпня 2004 року в Одесі відбудуться V Міжнародні змагання з плавання за програмою Спеціальної Олімпіади,

в яких приймають участь спортсмени з вадами розумового і фізичного розвитку - команди м.Лодзь (Польща), Молдови та регіонів України – з Одеси, Києва, Полтави, Кременчука, Севастополя, АР Крим, Житомирської, Донецької областей. Цей ювілейний спортивний захід проводиться за ініціативою Голови Одеської обласної федерації спорту інвалідів Марічевої Т.С.
В рамках турніру буде проведено семінар для тренерів з плавання, викладачів фізичного виховання спеціальних шкіл-інтернатів, які працюють з людьми з розумовою відсталістю та поглиблений медичний огляд спортсменів за програмою Спеціальних Олімпіад «Здорові атлети» - Фан Фітнес. Заходи турніру відбудуться в спортивному комплексі Одеського національного політехнічного університету. Прапор змагань буде піднято на церемонії відкриття 21 серпня об 10.00.
І знову слова клятви учасників всесвітнього руху Спеціальних Олімпіад: «Я прагну до перемоги. Та коли я не зможу її здобути, нехай у мене вистачить сміливості на спробу», -звучатимуть в славному місті Одесі на різних мовах.
Ця велика подія для всіх людей з розумовими вадами, членів їх сімей, всіх небайдужих до чужої біди членів суспільства, ознаменує собою 2004 рік, рік оголошений Радою Європи Роком освіти через спорт. Почесними гостями цих змагань стануть неодноразові призери міжнародних змагань Спеціальної Олімпіади Андрій Гайдаренко, Ілля Ткаченко та олімпійська чемпіонка Надія Олізаренко.
«Священний обов'язок кожного з нас і нашої держави - зробити все можливе, щоб люди з вадами розумового розвитку, а особливо діти відчули себе повноцінними членами громади в сучасному світі», - ці слова Комісаренка С.В., президента Спеціальної Олімпіади України, Посла України, академіка НАН та АМН України повинні стати гаслом в діяльності всіх інституцій нашої держави в напрямку забезпечення прав та свобод неповносправних осіб та членів їх сімей.
Всі учасники руху Спеціальної Олімпіади висловлюють щиру вдячність Одеській МДА та особисто її голові Боделану Р.Б., управлінню з фізичної культури і спорту, обласній федерації профспілок, колективу Одеського політехнічного університету, місії милосердя «Добрий самарянин» та багатьом іншим.
Всеукраїнська неприбуткова громадська організація «Спеціальна Олімпіада України» має акредитацію міжнародної організації SресіаІ Olутрісs Іпс., яка є найбільшою в світі програмою цілорічних тренувань і змагань для людей з розумовими вадами. 1млн спортсменів у 160 країнах світу тренуються і змагаються в 26 олімпійських літніх і зимових видах спорту на місцевому, національному та міжнародному рівнях.
Спеціальна Олімпіада і Параолімпійський Комітет - це дві окремі організації, визнані Міжнародним Олімпійським Комітетом. Спеціальна Олімпіада надає можливості для участі в змаганнях всіх осіб з розумовими вадами з різним рівнем здібностей. Параолімпійський рух залучає до занять спортом тільки осіб з розумовими та фізичними вадами, які показують найвищі результати в вибраному виді спорту.

Похожие публикации:

  1. В Одессе пройдут соревнования
  2. Поздравления Юрию Билоногу

Отправить комментарий

You must be Logged in to post comment.

© 2010 Одесса-сити · Подписаться:НовостиКомментарии