Вы находитесь: Главная » Это интересно » ЧЕСНО – це громадський рух, який вірить у розквіт України

ЧЕСНО – це громадський рух, який вірить у розквіт України

Ми вже звикли до того, що усі обіцянки політиків – це пусті речення, що не мають великого значення після закінчення виборчого процесу. Але, змиритися з цим фактом – це вкрай не вірно. Сьогодні надзвичайно важко знайти людину, яка знаходиться при владі і при цьому повністю задовольняє потреби народу.

Здавалося б, громадяни самі вибирали таких керівників. Так чим же обумовлене таке коло взаємодовіри? Проблема в тому, що кожен має необмежений доступ до агітаційних та проплачених новин і дуже обмежений до правдивої інформації.

Звичайно, з сучасною зайнятістю важко знайти час, щоб уважно переглянути біографію і діяння кожного балотуючогося лідера. Та й дуже багато фактів ретельно приховуються від суспільства. Тому громадяни живуть під куполом не бачення того, що їх оточує. Гнітюча атмосфера, але вихід є завжди.

ЧЕСНО – це громадянський рух за правду. Сайт www.chesno.org - це не проплачений ресурс, а клопітка робота незалежних експертів, які борються за встановлення в країні демократичного устрою.

Здавалося б, чому народ може довіряти цьому ресурсу, і чим можна гарантувати, що він не є таким же проплаченим, як і інші ЗМІ? Нічим. Цінності спілки базуються на чесності і довірі. Якщо ви завітаєте на сайт, то знайдете докладну інформацію, про кожного робітника гілки влади. Волонтери знаходять і перевіряють факти пов'язані з життям і кар’єрою людей, що знаходяться при владі.

Усі статті, що пишуться для ресурсу мають виключно об’єктивну точку зору і не закликають до певного вибору. Усе направлено на те, щоб дати громадянам максимальну можливість самостійно аналізувати дії і обіцянки політиків, та їх участь у громадському житті суспільства. Тільки правильно зроблений вибір дасть нам можливість значно просунутися у розвитку країни та її фінансового положення в цілому.

У спілки немає мети пускати пил в очі народу. Все що є цікавим і актуальним доноситься до людей усіма можливими шляхами. Адже це діяльність не лише в межах интернет ресурсу, але і в справжньому житті.Учасники руху їздять по різним містам і селищам україни і розповідають про діяльність депутатів та про можливість вибору чесного і відповідального лідера.

Також дуже часто практикується спілкування з молоддю, адже саме вони скоро отримають кермо влади, тому змалку треба давати їм розуміння про те, що вибори це важливий захід, який може і має змінювати країну на краще. Час брати відповідальність у свої руки. Тільки ми можемо змінити країну на краще.

Джерело: http://www.chesno.org/

Похожие публикации:

  1. Шкільні меблі повинні бути зручними

Отправить комментарий

You must be Logged in to post comment.

© 2018 Одесса-сити · Подписаться:НовостиКомментарии