Вы находитесь: Главная » Это интересно » Можливості, які надають бізнес ігри

Менеджмент игры

Ігри виду «тайм менеджмент» або ж, «бізнес ігри» є одними із поширених та улюблених багатьма розваг. На відміну від жанру «я шукаю» вони з'явилися відносно нещодавно. Однак впевнену популярність серед шанувальників вони вже завоювали. Як правило, ці ігри не відрізняються складним управлінням та інтерфейсом, і на жаль, рідко мають цікавий сюжет. Сенс цих ігор полягає в тому, щоб розширити свій щойно створений бізнес. На перших стадіях це робити просто та елементарно, а от на слідуючих рівнях доводиться розраховувати кожну секунду і розумно витрачати придбані гроші на нові удосконалення, які зроблять розвиток більш продуктивним, а також більш прибутковим.

Такі, на перший вигляд розваги, виховують уміння грамотно розпоряджатися своїм часом, знаходити найбільш працьовитих і талановитих працівників, здатність скорочувати витрати - це тільки мінімальні вимоги до власника свого діла. Ще багато навичок доведеться освоїти, використовуючи такі онлайн ігри, якщо людина хоче зайнятися обслуговуванням у самих різних сферах або відкрити власний магазин. Усе це можна підкреслити в таких простих, на перший погляд, розвагах.

Досить стандартний сюжет «бізнес ігор» є приблизно наступний: ви починаєте з придбання якого-небудь бізнесу, наприклад, з невеличкого ресторану. Перша стадія, швидше за все, буде виключно ознайомлювальною. Вам доведеться лише зрозуміти перші принципи гри й розібратися з основними функціями та деталями інтерфейсу. У вашому ресторані буде стояти один-єдиний столик, вам доведеться обслуговувати всього одного-двох клієнтів. І на все це вам буде відведено кілька хвилин, при докладному описі, що і як потрібно робити. Тобто пройти цей рівень зможе кожен, хто має очі та вміє читати. А ось більш пізні стадії стануть набагато складніше. У вас буде сім-десять столиків різної місткості, від столика на одну людину, до столиків на вісім-десять персон. Крім того, вам доведеться не тільки брати замовлення у клієнтів, виконувати їх і відносити брудний посуд на кухню, але й виконувати безліч інших функцій. Наприклад, якщо з клієнтами прийшла дитина, цілком, можливо, що вона зареве в самий невідповідний момент, і заспокоїти її повинні будете саме ви.

Одним словом, бізнес симулятори вимагають ретельного підрахунку часу та можливостей. Найчастіше один-єдиний неправильний крок, через який ви втратите пару секунд, може коштувати вам перемоги та починати рівень доведеться із самого початку.

Ось місце, де є безкоштовні бізнес ігри онлайн: http://puppo.com.ua/games/biznes.html

Отправить комментарий

You must be Logged in to post comment.

© 2013 Одесса-сити · Подписаться:НовостиКомментарии