Вы находитесь: Главная » Одесские новости » Авторська стаття про "Набережний Квартал" с відгуками Віктора Горобця

Про "Набережний Квартал" с відгуками Виктора Горобця. Знову зрада?

Набережний Квартал в Одесі з'явився відносно не давно. Будівельний проект у одеситів викликав масу позитивних емоцій, які були пов'язані з надією отримати якісно і дешеве житло. «Набережний Квартал» з швидкістю будівництва у жителів України і веде будівництво більше 40 житлових комплексів у 18 містах України. В Одесі ведеться будівництво таких будинків, як Набережний Квартал-Крижанівка (здача травня 2015) і Набережний Квартал - Фонтан (здача вересень 2016). Але чи все так добре, як пише, і уявляють собі жителі міста? Сьогодні ми поговоримо про можливі небезпеки дешевого квадратного метра і технологіях, які застосовує компанія. Про компанію та методі будівництва розповість наш запрошений гість, Віктор Горобець, який пропрацював виконробом більше 30 років і брав участь у будівництві багатьох будинків в Одесі.

Надаю слово експерту, Віктору Горобцю. Що Ви можете сказати про дешеве житло? Чи можна купувати таке житло?

- Віктор Горобець:

«В Одесі не рідкісні випадки, коли економія на будматеріалах і не дотримання технології приводили до самих негативних наслідків. Ми живемо не на скельній породі, а під великий частина нашого міста катакомби, які хоч і засипають піском, дуже сильно впливають на фактори будівництва.

Відносно компанії Набережний Квартал у мене виникає багато питань, але всі їх сьогодні зачіпати ми не будемо. Основні - це надійність об'єктів та їх здача мешканцям.

Проблеми будівництва, які вже зараз видно і насторожують мене як експерта, це:

Будинки ні пальові будуються тільки на фундаменті - для висотних будівель вкрай дивно так як сейсмоустойчивость ніяка, та й у разі пошкодження фундаменту може полетіти весь будинок, а фундамент може і не витримати таке навантаження.Якість - будинок будуватися швидкими дуже темпами не встигне, як годиться, просісти в результаті після здачі підуть тріщини і перекоси. Плита буде деформуватися понад норму і це вплине не тільки на саму конструкцію будинку і його безпеку, але й на такі речі як рівні стіни та встановлення вікон.У Крижанівці можуть бути проблеми з підведенням комунікації (вода, каналізація, газ).Будуватися на землі колишньої військової частини і грунтові води там, на рівні 12 метрів, тому підземного паркінгу немає. При цьому «Набережному кварталу» якимсь дивним чином вдалося нібито вирішити цю проблему і провести необхідні роботи з укріплення ділянки, при цьому зберігши рекордно низьку для ринку вартість квадратного метра житла в споруджуваному комплексі.Тепер зовсім просте питання, як жити людям в даних будинках? Упевнений, що компанія добудує будинку, але здати їх в експлуатацію буде дуже важко! Я не уявляю як можна якісно підключити всі комунікації та потім вести будинок, розуміючи, що вже на старті буде маса проблем з ним і протягом перших 5 років по ньому підуть найсильніші тріщини і деформації. А після цього вже природа швидко «уб'є дім».

Чи варто купувати будинок, який буде дуже складно здати з усіма комунікаціями і який за якістю явно не доживе більше 12-14 років, вирішувати вам. Але моя порада - подивіться інші варіанти, з яких можна знайти дійсно хороше життя.

Статтю підготувала Єлизавета Прототопова (журналіст Одеса Онлайн).

Запрошений гість Віктор Горобець.

Похожие публикации:

  1. "Климовский квартал" и Костусев
  2. Суперсовременный жилой квартал построят в Одессе
  3. Львівський портал - щоб не загубитись!

Отправить комментарий

You must be Logged in to post comment.

© 2015 Одесса-сити · Подписаться:НовостиКомментарии