Вы находитесь: Главная » Одесские новости » Важливість хімії в нашому житті

Ми  знаємо, що хімія дуже важлива наука. Вона зустрічається кожен день на нашому шляху. Важливість цієї науки дуже висока. Наприклад науковці за допомогою хімії винайшли гідрогель для зрощування переломів кісток. Також вчені вивели живий кенетичний пісок і описали кохання за допомогою хімії.

Цікаві факти

   1. Сірка вбирається у ґрунт, а потім в цибулю, яку ми туди саджаємо. Внаслідок цього ми будемо плакати, коли різатимемо її.

   2. У природі існують молекулярні сполуки з вуглецю, які своєю формою дуже схожі на футбольний м’яч.

   3. Йод відкрили ще в 1811 році.

   4. Сто тисяч різноманітних хімічних реакцій відбувається у мозку кожної людини за одну секунду.

   5. У вушній сірці містяться ферменти лізозіма, які не пускають в наш організм різні бактерії.

Таким цікавим фактам нас навчає чудова та надзвичайна наука хімія. Кожна школа викладає цю дисципліну для своїх учнів. Кожен школяр на початку року отримує підручник з великою кількістю нових тем та задач. Великі та цікаві розділи проходять діти на уроках, а для закріплення знань отримують домашнє завдання. Кожна дитина може зіштовхнутися із труднощами вирішування домашньої роботи. Тут їй допоможе ГДЗ 9 клас хімія.

Портал для школярів

На сайті http://vshkole.com/  дуже швидко і зручно можна знайти кожен розділ і кожну тему Вашого підручника, а відповіді до задач розташувались у кожному параграфі. Виконавши домашнє завдання, заходь на сайт у розділ - Решебники - 9 клас хімія та звіряй правильність своїх відповідей.

Відвідай сайт з мобільних пристроїв

Також Ви можете відвідувати сайт не лише з комп’ютерів, а й з мобільних телефонів та планшетів. Ми намагаємось зробити все для Вашої зручності у користуванні цим порталом. Будь впевнений та спокійний за свою домашню роботу з нашими готовими домашніми завданнями. Ми піклуємось про спокій і оцінки нашого шановного дев’ятикласника. Ми хочемо, щоб його навчальний рік був простим і цікавим. З нами Ви вивчаєте хімію значно швидше, і у Вас залишається набагато більше часу для вивчення нової теми чи підготовки до екзаменів.

Ми сподіваємось на те, що допомагаємо Вам краще розуміти цей предмет, та краще все запам’ятовувати. Кожне готове домашнє завдання ми намагаємось зробити для Вас максимально простим у використанні та максимально практичним. Нехай кожен школяр тепер отримує гарні оцінки за свою домашню роботу.

Бажаємо гарного та успішного навчального року!

 

Похожие публикации:

  1. Информация по выборам
  2. Хочете вибрати тур-оператора у Львові? Рекомендуємо!
  3. Информация управления социальной защиты населения и труда

Отправить комментарий

You must be Logged in to post comment.

© 2014 Одесса-сити · Подписаться:НовостиКомментарии