Вы находитесь: Главная » Новости в Украине » «Агросем» - постачальник якісної техніки нового покоління

«Агросем» - постачальник якісної техніки нового покоління

«Агросем» – компанія, що дійсно пройшла випробування часом. Наші працівники є висококваліфікованими спеціалістами, що завжди прийдуть на допомогу, нададуть професійну консультацію та проведуть якісне сервісне обслуговування. Ми впевнені, що Україна має велике майбутнє на світовому ринку сільського господарства і всі свої зусилля направляємо на розвиток цієї сфери і допомогу тим, хто поділяє наші ідеали.

Основні переваги компанії:

 • якість – тільки перевірені бренди;

 • висококваліфіковані спеціалісти;

 • широкий спектр аграрної техніки як нової, так і раніше вживаної;

 • сервісне забезпечення по всій Україні.

Філіали «Агросем» наявні майже у всіх регіонах нашої країни, там надаються професійні консультації по всім напрямках аграрної діяльності. Також ми вирішили виростити своїх майбутніх спеціалістів та колег за допомогою школи сервісних інженерів, де ми чекаємо усіх випускників вищих навчальних закладів.

Наш сайт створений систематично, для максимального задоволення потреб конкретних користувачів, таким чином, заощаджуючи їх час від самостійного пошуку. В нас є чотири основні напрямки роботи:

 • Техніка – огляд одиниць, що пропонуються нами, як найактуальніші на даний момент.

 • Насіння – наш вибір стійких та врожайних культур від провідних брендів: KWS, Dow Seeds, SAATEN-UNION, Strube, Prograin, Maisadour Semences з детальними порадами спеціалістів.

 • Добрива – новинки, що дозволяють скоротити витрати на їх змішування та внесення.

 • Інновації – нові технології в сфері сільськогосподарської техніки, що перевертає з ніг на голову наше бачення і суттєво зменшує втрати та робочу силу.

У розділі «Агросем» ви можете дізнатися інформацію про нас, найближчі заходи з нашою участю чи під нашим патронатом, акції та знижки. Ознайомитися більш детально з нашою роботою можна перейшовши по посиланню «Агробібліотека» у щомісячному дайджесті «Агропростір».

Там зібрана найактуальніша інформація про заходи, оновлення, нових надходженнях і т.д. Зручний формат кожного випуску нагадує повноцінне видання, електронним переліком статей, посиланнями на сайти та відео-огляди, цікавою інфографікою та інтерв’ю.

Також одним із напрямків компанії «Агросем» є продаж вживаної техніки. Її придбання є розумною альтернативою, коли оренда або покупка нової машини недоступна, але без неї важко чи навіть неможливо.

Кожна одиниця техніки проходить повну діагностику і передпродажну підготовку. За час нашого існування ми зарекомендували себе як таких, кому можна довіряти, тому ми відповідальні за те, що пропонуємо вам. Розвивайте свій бізнес та заощаджуйте разом з «Агросем».

Джерело: Agrosem

Похожие публикации:

 1. Готовим отделку нового загородного дома
 2. Всё-таки началось строительство нового Дворца спорта в Одессе
 3. В Одессе организовали работу нового «Элита-центр»

Отправить комментарий

You must be Logged in to post comment.

© 2018 Одесса-сити · Подписаться:НовостиКомментарии