Вы находитесь: Главная » Новости в Украине » Акт будівельно-технічної експертизи

Однією з особливостей сьогодення являється вирішення всіх питань в правовому полі, тобто юридичному оформленні спірних процедур в рамках чинного законодавства. Питання будівництва, реконструкції чи розподілу будівель завжди займали провідні місця в вирішенні виробничих чи громадянських питань. Об’єктивною характеристикою такої нерухомості, робіт і інших питань, що стосуються будівничих споруд являється акт будівельно технічної експертизи.

Будівельно технічна експертиза може проводитись тільки організаціями, які мають відповідні дозвільні документи державного значення.

Метою такого моніторингу будівель можуть бути:

  • оцінка реальної вартості будівлі в умовах ринкового попиту на момент перевірки;
  • контроль відповідності спорудженої або реконструйованої будівлі проекту і вимогам, які
  • регламентовані державними нормами, тобто ДБН (державні будівельні норми);
  • оцінки реальної вартості виконаних робіт в процесі будівництва, реконструкції, чи ліквідації будівлі;оцінки понесеного збитку внаслідок затоплення сусідами, стихійного лиха і подібними факторами;
  • визначення розмежування границь будівлі чи квартири у випадках їх розподілу, наприклад, при розлученні;
  • інші питання, пов’язані з будівлями і територією на якій вони розташовані.

Причини, які спонукають до проведення детального аналізу будівлі і супровідних документів, можуть бути різні. В побутових умовах більшість випадків пов’язана з розподілом при розлученні, даруванні і продажі частини квартири, а в виробничих умовах спектр ситуацій може бути більшим. Як приклад, це конфлікт між замовником і підряджено. фірмою забудовником, орендарем і орендодавцем, тощо. Можна добавити ще питання пов’язані з компенсацією збитків нанесених сусідами, природними умовами або іншими непередбачуваними ситуаціями.

Об’єктивна і достовірна інформація щодо питань будівель, робіт і земельних ділянок, на яких вони знаходяться, відображена у висновках будівельно технічної експертизи потрібна не тільки для вирішення договірних відносин, але також у випадках судових процесів.

Важливе значення висновок такої експертизи набуває у випадках, коли будівлі державного підпорядкування підлягають приватизації, або перепідпорядкуванню і їх стараються продати по заниженій, або не обґрунтовано збільшеній вартості. Тільки висновки незалежного експерта можуть бути основою для проведення подібних дій.

Незалежна будівельно технічна експертиза являється однією зі складових демократичного суспільства.

Похожие публикации:

  1. Постанова ЦВК
  2. Продажи работ воспитанников приютов города
  3. Львівський портал - щоб не загубитись!

Отправить комментарий

© 2014 Одесса-сити · Подписаться:НовостиКомментарии