Вы находитесь: Главная » Новости в Украине » Інвестиції в Україну та Київ: переваги та своєчасність

Інвестиції в Україну та Київ

Інвестиційна привабливість країни чи її окремого регіону, або ж міста, є надто важливим чинником у стратегії розвитку, щоб нехтувати ним, покладаючись лише на власні ресурси та бюджетні вливання. Залучення сторонніх капіталів, як однозначно свідчить світова практика, сприяє якнайскорішому досягненню стратегічно значимих результатів, розвитку інфраструктури та економіки, зростанню рівня життя населення.

Україна, її регіони з високим природним та господарським потенціалом, зрештою, її столиця – Київ – є порівняно новою можливістю для іноземних та вітчизняних інвесторів: вже сьогодні активно вивчаються можливості для вкладення капіталів, їх примноження, і, за поки що досить обережними висновками ключових гравців у сфері інвестування, саме зараз, попри військові дії на сході та непросту політичну обстановку, є найкраща можливість для інвестування. Зокрема, інвестиції в Київ є, фактично, вкладенням у європейське місто – центр політичного, соціально-економічного, культурного та освітньо-наукового життя однієї з найбільших країн Європи.

Вкладення в економіку України, особливо в її традиційні галузі, а також галузі, де відзначається особливий потенціал розвитку (наприклад, галузь інформаційних технологій), є найбільш перспективним саме зараз, коли фіксується налагодження ситуації з капіталізацією та цінами на активи. Саме зараз, за переважною думкою більшості вітчизняних на іноземних бізнес-аналітиків, є оптимальний час для входження в український бізнес. Наприклад, 45% - це непогана рентабельність агропроектів, зафіксована у 2016 році, коли країна лише почала реально виходити з економічної кризи.

З конкретних, об'єктивних переваг для інвестування, можна виділити не менше десяти, серед яких: вигідне географічне положення та транзитний потенціал, велика територія країни та понад 40 мільйонів населення – потенційних споживачів, найбільші (до 60%) світові запаси чорноземів та значні сировинні ресурси, розвинена інфраструктура, високий освітній та кваліфікаційний рівень робочої сили (трудовий ресурс), відносно ліберальне законодавство та податкова політика, членство в СОТ та зони вільної торгівлі з ЄС, тощо.

Ці фактори, а також курс країни на євроінтеграцію з прийняттям європейських умов і принципів ведення бізнесу й функціонування держави, пріоритетність зусиль на подолання корупції та розвиток громадянського суспільства, вважаються переконливим доводом для розрахунку балансу ризиків та економічної вигоди від інвестування в найбільш привабливі галузі, серед яких аграрне виробництво, фармацевтична промисловість, ІТ, переробна промисловість, телекомунікації, альтернативна електроенергія, будівництво та деякі інші.

Похожие публикации:

  1. Як вибрати підручники для школяра: корисні поради
  2. Можливості, які надають бізнес ігри
  3. Хочете вибрати тур-оператора у Львові? Рекомендуємо!

Отправить комментарий

You must be Logged in to post comment.

© 2017 Одесса-сити · Подписаться:НовостиКомментарии