Вы находитесь: Главная » Новости в Украине » Львівський портал - щоб не загубитись!

Львов

Ви хочете швидко зорієнтуватись у Львові і знайти те, що Вам потрібно? Але Вас лякають маленькі закручені вулички, в яких можна заблукати і не знайти взагалі нічого? Не переживайте, є багато шляхів вирішення проблеми. Наприклад, зайти на львівський портал і відшукати там все, що тільки можна, при чому з описом, контактами і орієнтиром на карті. Якщо ж в Вас нема доступу до інтернету, але Ви на машині, то можете скористатись навігатором. Але бажано його постійно оновлювати, бо у Львові знаки на дорогах міняються частіше, ніж водії звикають до дороги.

До речі, про рух у Львові. Кажуть, що якщо навчишся їздити у Львові, то вже нічого страшно не буде. Бо ніде, навіть в Києві нема такого важкого і перенасиченого руху, як у Львові. Це не дивно, там є вулиці, в які ледве одна машина проїжджає, а припарковано в два ряди. Або ще такий момент: парковка посеред дороги. Такого Ви більше ніде не побачите!!! Дивно тільки, чому місцева влада це толерує, якщо для водіїв це справжня катастрофа, особливо в Час Пік!

А ще там цікаво розставлені знаки. Є кілька варіантів. Один з них — це коли перед поворотом стоїть знак примусового повороту, а зразу ж в повороті - “цегла”! І сто відсотків, що десь поблизу ДАІ! Це "класика жанру" в нашій державі, при чому тягнеться це ще з Радянських часів. Або ще варіант: вулички вузькі і круті в повороті, а знаки стоять на них так, що їх навіть не видно. Їдеш і думаєш, чи стоїть там щось, чи ні... А далі вже справа “фарту”: чи пощастить, чи ні. Але на це не завжди слід розраховувати.

Виходить, що найлегше там зайти з пункту А в пункт Б (якщо в межах центральної частини) пішки. Меньше ймовірності бути оштрафованим. А якщо й заблукаєте, то можна запитати дороги в перехожих, бо, як відомо: “язик до Києва доведе”. Важливо знати де площа Ринок, проспект Свободи і проспект Шевченка і тоді Ви без проблем знайдетесь у любій центральній точці.

Так, кожне місто оригінальне по-своєму. В кожному є свої особливості, які не зрозумілі іншим. Але в цьому і є краса! Було б зовсім нудно, якби всі міста були схожі або однакові. Різноманітність — це прекрасно, у будь-яких її проявах!

Але завжди перш ніж кудись їхати, ознайомтесь хоч би трішечки, навіть теоретично, з місцем, яке плануєте відвідати. Це Вам суттєво полегшить перебування у ньому. Мало того, завжди краще до чогось бути підготованим. Добре собі виписати навіть на листочку все, що хотіли б оглянути чи відвідати, основні вулиці і орієнтири. Тоді буде набагато простіше.

 

Похожие публикации:

  1. Хочете вибрати тур-оператора у Львові? Рекомендуємо!

Отправить комментарий

You must be Logged in to post comment.

© 2012 Одесса-сити · Подписаться:НовостиКомментарии