Вы находитесь: Главная » Новости в Украине » Хочете вибрати тур-оператора у Львові? Рекомендуємо!

Львов

 Послуги туристичних компаній, особливо літом, в шаленому попиті. Особливо ті, які займаються гарячими путівками. Це зрозуміло, бо власне такі путівки дають змогу відпочити мало не за пів ціни. То ж куди Вам порадять поїхати в туристичних компаніях? І в які саме варто звернутись?

В ”Клубі Мандрівників”, наприклад, є цікаві варіанти турів до Кракова, Закопаного, Праги, Парижа; відпочинку в Чорногорії та Болгарії; екскурсій по Карпатах, узбережжі Криму і багато іншого. Там Вам допоможуть отримати прекрасні враження від любої поїздки на довго! І ціни середні, доступні кожному.

Фірма “Моноліт” більше займається відпочинком на морі і гірсько-лижних курортах. Також є цікава родзинка в переліку їхніх послуг: тур в Карпати на різні фестивалі і традиційні свята, де можна побувати на Вечорницях, поласувати гуцульськими стравами, побачити, як грають на трембіті, пострибати через вогнище і т.д. Для тих, хто в такому ще не брав участі — це справжня пригода, яка назавжди залишиться в приємних спогадах.

“Тур Де Львів” - це тури не тільки по Україні і Європі, а й по всьому світу. Відсутні проблеми з візами, квитками чи будь-якими іншими перепонами. Це полегшення виїзду і гарантія хорошого відпочинку. А хто ж не любить бути впевненим в надійних руках? Тому, користуйтесь, не пошкодуєте!

А “Леополіс-тур” крім відпочинку у всіх курортних точках в Україні та поза її межами, пропонує ще й оздоровчо-лікувальні тури в Карлові Вари, Хайдусобосло та Мішкольц-Тапольце. Нема ж нічого ціннішого за Ваше здоров'я. Тому виділіть час на можливо необхідне лікування або профілактику в хороших умовах під наглядом фахівців високого класу.

Туристична агенція “Дана” надає просто широчезний спектр послуг: тур “Галопом по горах”, зимовий та літній відпочинок на курортах, екскурсійні тури в Європу, паломницькі тури, відпочинок в Західній Україні, навчання закордоніом і ще дуже багато інших. Очі розбігаються? Тоді швиденько до них і вибирайте, що душа забажає!

Фірма горящих путівок “Oti Tour” забеспечить Вамі якість за надзвичайно низькими цінами. Навіщо платити більше? Краще трошки почекати, зловити горящу путівку саме туди, куди Вам завжди хотілось поїхати і гайда на відпочинок! Тому, не економте на якості, економте не грошах!

Є ще багато тур-операторів у Львові, ми перечислили одні з кращих, які виділяються з-посеред інших. І все по позитивних відгуках споживачів! Хай це буде Вам підказкою, а висновки зробите вже після відпочинку!

 

Отправить комментарий

You must be Logged in to post comment.

© 2012 Одесса-сити · Подписаться:НовостиКомментарии